163Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sohbet ve Canlı Paylaşımlar

Sohbet ve canlı paylaşımlar sesli chat sitemiz üzerinde güzel bir gün geçirmenizi sağlayabilir.  Günlük stresi atmak veya mola için bu platformu kullanabilirsiniz.

Stresli Dakikalara Mola

Online sohbet platformu üzerinden gün içindeki stresli dönemlerinizi geçirme fırsatı bulursunuz. Sohbet ve canlı paylaşımlar yapmak isteyen kişiler sitemize girdikten sonra diledikleri kişilerle görüşebilmektedir.  Örneğin sabahları kahve temalı sohbet odasına girilebilir.  Burada sabah ayılmaya çalışan kişilerle iş hayatına dair yorgunluklar ya da diğer konularla ilgili görüşmeler yapılabilir. Bu gibi sohbetler ortamda daha rahat hissetmenizi sağlar. Çünkü paylaşımlar, seviyeli olursa çok daha güzel bir ortam olacaktır. İş stresi herkesin yaşadığı bir şey olduğu için böyle kaçış noktalarının olması size artı kazandırır. Molalarda yeni birileriyle konuşurken iş stresinizi unutabilir ve bu şekilde daha da rahat zaman geçirebilirsiniz. Bu durum sizin veriminizi de artıracaktır. Her açıdan avantajla bulunabilir.

 Canlı Görüşme İmkanı

Görüntülü konuşmalar sohbet sitelerinde önemli bir konudur. Mesela bir kişiyle konuşurken yazılı anlaşma bir yere kadar sağlıklı olur. Çünkü yazılı görüşme yanıltıcı olmaya çok müsaittir. Bu nedenle görüşmeli sohbet başlatabilir ve zamanınız da varsa sohbet ve canlı paylaşımlar yapabilirsiniz.  Sitemizde kameralı görüşme yapmak için öncelikle program indirmeniz gerekmektedir.  İndirme yapılınca sohbet odalarına giriş de yapılabilir. Kameralı görüntü almak için kimle konuşma başlatacaksanız o kişiyle skype üzerinden işlem başlatılabilir.   İndirme işlemi olmuyorsa muhtemelen bilgisayarınızın ayarlarında kısıtlama vardır. Program kısıtlamasını kaldırarak devam edebilirsiniz. Bazen de anti virüs programlar nedeniyle çalışmayabilir. Bu halde de virüs programını geçici süre devre dışı bırakabilirsiniz.   

Nasıl Sohbete Başlanır?

Kayıt olarak ya da kayıtsız misafir girişi ile sohbet başlatılabilmektedir. Tabi öncesinde hangi sohbet odasına girecekseniz bunu seçmelisiniz. Sitemizin artısı, müzik de dinlerken sitede gezinebilmenizdir. Ayrıca farklı şehirlere göre odalar açılabilir. Hatta kendiniz de isteğinize göre oda açabilirsiniz. Sitemizde sohbet ve canlı paylaşımlar herkesin güzel zaman geçirmesi için ideal şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı da son derece kolay olan bu sitede geriye kalan sizin yazılı görsel sohbetlerinizdir.

 

 

 

Yazar : Oysa1hayaldin...
02 Oca 2019
67 Görüntüleme

Tags:


Gönder
/home/seslimavicom/public_html/sitemap.xml dosyasiyaziabilir degil