157Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslichat Sitesi Sohbet

Günümüzde internet üzerinden gerçekleştirilen sohbetlerde artık ses ve görüntü daha çok ön plana çıkmaya başlamıştır.

Ülkemizde ve dünya genelinde bilinmeyeni bilmek ve tanımak her zaman oldukça dikkat çekici olmuştur. Bu anlamda internet üzerinden gerçekleştirilen sohbet imkânları oldukça faydalı olmaktadır. İnternet sitemiz alanının en yenilikçi ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Seslichat sitesi olarak internet ortamında en güvenilir ve en yenilikçi sohbet imkânını sağlamaktadır.

Geçmişte sadece yazı ile yapılan sohbetler samimiyetten uzak ve etki anlamında oldukça sınırlı idi. Hatta insanlar sadece yazışma ile iletişim kurulduğundan dolayı karşısındaki kişiyi rahatlıkla kandırabilmekteydi. İnternet sitemiz tarafından sunulan sesli ve görüntülü sohbet hizmeti sayesinde artık sohbetler çok daha etkili ve uzun süreli olabilmektedir. İnsanlar karşısındaki kişiyi gördüğü ve sesini duyduğu için daha rahat güvenebilmekte buda çok daha sıkı dostlukların habercisi olabilmektedir.

Yüksek Kaliteli Sesli Sohbet Hizmeti

Seslichat sitesi olarak kaliteli ve güvenli sohbet hizmeti için her türlü önlemi almaktayız. Teknolojinin daha kaliteli ve güvenli bir sohbet sağlamak amacıyla sunduğu her türlü yeniliği sitemizde sizlere sunmaktayız. Sitelerimizin tüm güvenlik hizmetleri alanında uzmanlaşmış personellerimiz tarafından sunulmaktadır. Sesli sohbet esnasında oluşacak her türlü sorunda ekran görüntüsü alarak yetkililerimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Sunduğumuz sesli sohbet hizmetinin her aşamasında profesyonelce ve dünya standardında bir sohbet hizmeti sunmaktadır.

Sohbet sitemizde birçok alan ve konu ile ilgili sesli sohbet kanalı yer almaktadır. Sitemizde yer alan kanalların kontrolü ve denetimi düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca sesli olarak yapılan sohbetler hiçbir şekilde kayıt altına alınmadığı gibi 3. kişi ya da şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Sohbet sitemiz üzerinden yapılan tüm sesli konuşmalar sitemizin güvenlik politikası gereği hiçbir veri kaydı yapılmadan silinmektedir.

Sahte Profil Engelleme Hizmeti

Seslichat sitesi olarak kayıt bilgilerinin güvenliği ve doğruluğunu her zaman en ön planda tutmaktayız Sitemiz bu konuda oldukça titiz bir çalışma sergilemektedir. Bu anlamda site içerisinde gerçek olmayan ya da başka kişilerin bilgilerini kullanan hesaplar yapılan denetimlerde belirlendikten sonra engellenerek siteye bir daha ulaşması engellenmektedir.

 

Yazar : Oysa1hayaldin...
18 Mar 2019
52 Görüntüleme

Tags:


Gönder
/home/seslimavicom/public_html/sitemap.xml dosyasiyaziabilir degil