162Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SESLİCHAT PALTFORMUNDAKİ SİTELERDEN SESLİMAVİ SİTESİNİN FARKI NEDİR?

Günümüz teknolojisinde iletişim artık sadece telefonla , mesajla yada mail yoluyla yapılmamaktadır. Bu konuda ayrı ve daha geniş kapsamlı bir platform olan seslichat siteleri iletişimden daha ötesini insanların duygu düşüncelerini paylaştıkları , güzel dostluklar kurdukları , real hayatın stresini atmak için, eğlenmek için uğradıkları , kısacası real hayatın bir parçası olmuş ve olmaya aday bir platformdur. Bu platformun real hayattan tek farkı görselliğin sınırlı olması ve karşınızdaki kişinin kim olduğunu anlamanızın tek yolunun onun söyledikleriyle kısıtlı olmasıdır. Bu nedenledir ki aslında real hayattan daha dikkatli davranılması gereken ve seçici olmayı gerektiren bir konumdadır. Uzun yıllar kendimin de bu platformda bulunmasından dolayıdır ki bu kapsamda bahsedeceğim www.seslimavi.com sitesi size önere bileceğim tek adrestir. Peki bu sitenin diğer sitelerden farkı nedir ? neden sadece bu siteyi öneriyorum kısaca değinmek isterim.

Uzun yıllar seslichat platformunda bir çok sitede gerek user gerekse görevli olarak bulundum . Tüm chat sitelerinin reklamları hemen hemen aynıdır . Dostluk , seviye ,arkadaşlık ,aşk vs… reklamlarında kullandıkları başlıca başlıklardan bazılarıdır. Ama bir çok sitede belli bir zaman geçirdiğinizde aslında amaçlananın reklamlarında belirttiklerinin dışında artık tamamıyla çıkar ilişkisine dönüştüğünü , ticari bir amaç güttüğünü zamanla anlıyorsunuz. Seslichat sitelerinde insanların aradığı dostluğu ,huzuru seviyeyi ve real hayatımızda bulmayı başaramadığımız bir çok unsuru gerçekten bulabileceğiniz adreslerden biri seslimavi.com olduğu için bu siteden bahsetmek istiyorum. Seslichat sitelerinde en önemli unsur sitenin yönetim kısmıdır. Neden mi? Yönetim ne derece dürüst ve samimi olursa sitenin ortamı da o kadar dürüst ve samimi insanlarla dolu olurda ondan. Ve seslimavi.com sitesi bu kapsamda size önerebileceğim şimdiye kadar rastladığım tek sitedir. İnsanların samimiyeti , dostluğu sizi real hayatın bir çok olumsuzluklarından uzaklaştıracak niteliktedir. Real hayatımız malumunuz yoğun ve yorucu geçmektedir ve insanın real hayatın bunaltıcı temposundan uzaklaşarak kafasını dağıtmaya ihtiyaç duyduğu o anda uğramak isteyeceği tek adres bence www.seslimavi.com olmalıdır.

Yönetimindeki kişiler bu platformda deneyimli ve amaçları gerçekten site sakinlerinin rahat ve huzurlu bir ortama sahip olmaları için gece gündüz demeden yardımcı olmaya çalışmaktır. Bir çok sitede daha öncede belirttiğim gibi başlarda bu şekilde gözükse de zamanla olayın rengi değişmekte ve sizden çıkarları doğrultusunda faydanılmaya çalışıldığını hissedeceksiniz. Ben seslimavi.com sitesinin bu kapsamda farklı olduğunu neye dayanarak mı söylüyorum ? 5 yıldan fazla bir süredir bu ailenin bir ferdi olarak size hiç çekinmeden tüm samimiyetimle eğer real hayatınızdaki olumsuzlukları bir kenara bırakıp gerçek dostluk , ve samimiyeti bulabileceğiniz tek adres www.seslimavi.com diyebilirim . Ve kesinlikle uğramanızı , denemenizi tavsiye ederim.

BaRuT

Yazar :
22 Kas 2017
1131 Görüntüleme

Tags:


Gönder
/home/seslimavicom/public_html/sitemap.xml dosyasiyaziabilir degil