175Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet İçin Neler Gerekli?

Sesli sohbet yapabilmek için ekipmanlarınız olması bazen gerekli, baze ise gerekli olmayan araçlardır. Kişinin kamerası olması tamamen onun kendi tercihine kalmış bir şeydir. Mikrofonunuz ise sitenin alt yapısında yer alan Sesli ve Görüntülü olmasından dolayı bunları kullanacağınız anlamına gelmez. Tamamen isterseniz alıp sesli chat için takabilir ve kullanabilirsiniz.

Peki Sesli Sohbet İçin Gerekli Olan Araçlar Neler?

Kulaklık: Öncelikle 1 adet kulaklığınız olması gerekmektedir. Yaşadığınız ortam içerisinde tek kalıyorsanız kulaklığınız olmasa bile bilgisayarınızın kendi hoparlörü ile gayet sesleri net işitebilirsiniz.

Kamera: Kameranız olması tamamen sizlere kalmış bişidir. Eğer Kameranız yok ise genede giriş yapabilirsiniz. Hiç bir şekilde kameram yok giremem gibi düşüncelere girmeyin. Kameranızı istediğiniz zaman takıp çıkarıp kameranızı açabilirsiniz.

Bilgisayar: Tablet bilgisayarlardan giriş yoktur. Giriş için gerekli olan iletişim kaynaklarınız dizüstü bilgisayar ve masaüstüdür. Yaklaşık 2 gb ram olan bir bilgisayar sizin siteye bağlanmanızı gayet güçlü ve donma yaşatmadan sağlar.

Sesli Sohbet için gerekli evraklarınız bunlardır. Sizlerde bağlanarak güzel imkanlarla ücretsizce arkadaşlık ortamlarımıza katılım sağlayabilirsiniz.

Yazar :
15 Nis 2017
1093 Görüntüleme

Tags:


Gönder
/home/seslimavicom/public_html/sitemap.xml dosyasiyaziabilir degil