296Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Yapmak Ücretsiz Mi?

Sesli Chat Yapmak Ücretsiz Mi?

Merhabalar değerli kullanıcılarımız...

Hepimizin aklında özellikle sesli chat sitelerine ilk giriş yapan kişilerin aklında bir soru vardır. Sesli Chat yapmak istiyorum fakat ne kadar mevla ödemem gereklidir sorusu. Bu soru nedeniyle çoğu insan bu sitelere bağlantı yapmamaktadır. Sesli chat platformları bu bizim sitemiz bile dahil olmak üzere tamamen ücretsizdir. Site Sahipleri sitesi içerisinde yapmış olduğu düzen ve ilerleyişine göre tüm herkese bu ortamı tamamen ücretsiz sunmuş ve ücret almamıştır.

Tabikide bu sitelerin de mutlaka aylık masrafları vardır. O nedenle maddi durumu iyi olan kişilerde ücretli yetki alabilir ve sitede üst düzeyde bir kişi olabilir. Yaklaşık 11 adet oluşan yetkilerden size ücretsiz ve güvenilirlik açısından önce düşük bir yetki verilir. Üst yetki almak isteyen kullanıcılar Staff2 diye adlandırılan Ceo, kurucu, Site sahipliği ve Root gibi verilen üst düzey yetkilerden kendilerine alabilirler. 

Ama tamamen sesli chat ücretsizdir. Sadece kişinin maddi imkanla kendi tercih etmesine alır ise alabilir.

Ücretsiz olan bu ortamlara sizlerde gönül rahatlığı ile girebilirisiniz.

16 Nis 2017 567 Görüntüleme

2 YORUM YAPILDI

  1. Seslichat

    16/04/2017 14:59  

    Sohbetmi etmek istiyorsunuz guzel dostlukmu kazanmak istiyorsunuz iste Burda sitemiz sizler icin acilmistir tum dostlara hayirli Ugurlu olsun www.Seslimavi.com

  2. Sesli chat

    16/04/2017 14:52  

    sesli chat ucretsiz bir platformdur. kullanıcılarımız gönül rahatlığı ile rahatlıkla girebilir..

Gönder
sesli chat - sesli sohbet