366Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Siteleri Nasıl Giriş Yapılır?

Sesli Chat Siteleri Nasıl Giriş Yapılır?

Sesli Chat siteleri günümüzde şimdiki hali ile güzel ilerleme sağlayan ve yükselişte olan bir alt yapıya sahiptir. Çoğu kişi giriş yapmayı başarsada %50 insanımız giriş sıkıntıları yaşamakta ve bu durum site sahiplerini üzüntüye sokmaktadır. Kullanıcılar sesli chat nereden ve nasıl giricekleri konusunda kararsız kalıp girmemeyi tercih etmektedir. O nedenle kullanıcılarımıza en güzel bilgileri sağlıyacağız.

Peki Sesli Chat Siteleri'ne nasıl giriş yaparım?

Öncelikle giriş yapmak için her bilgisayarın masaüstün de bulunan İnternet Explorer sizlere giriş sağlıyacak olan en iyi browserdir. Diğer web tarayıcılarından giriş yapamaz ve bağlantı sağlayamazsınız. İnternet explorer tarayıcısını açtıktan sonra ister sesli chat siteleri yazabilir isterseniz aradığınız site ismini yazıp en üstdeki siteye tıklayabilirsiniz.

 Eğerki kendinize belirlemiş olduğunuz bir rumuz var ise onu misafir girişine yazarak girebilir ve kimsenin almamasını isterseniz'de üye girişine nickinizi kayıt yaparak girebilirsiniz.

Giriş esnasında karşınıza gelecek  resmini gördüğünüz vakit download yazan butona basıp bilgisayarınıza gerekli kurulumu yapıp sayfanızı yenilediğinizde online olan kişilerimizin yanına düşecek ve artık ortama alışacaksınız.

Kamera açma ve Sesli konuşma başta olmak üzere bir çok imkandan ücretsiz yararlanabileceksiniz.

Seslimavi ailesi olarak tüm herkese keyifli dakikalar dilerim..

13 Nis 2017 1269 Görüntüleme

4 YORUM YAPILDI

 1. a t e s

  14/04/2017 19:55  

  Sevyeli ve Kalitenin tek adresi seslimavi chat platformuna siz degerli dostlarımızı bekleriz. Kendinizi aile ortamında hissedeceksiniz sitemiz de oyun canlı müzik şiir gibi paylaşımlarda bulunmakda... Sohbetin keyfini cıkarmak istiyorsanız tam yerindesiniz.

 2. seslichat

  14/04/2017 00:07  

  Merhaba Seslimavi Ailesi Herkese Hoş Sohbetler Dilerim !!!

 3. SesliChat

  13/04/2017 23:45  

  Sesli sitelerine ilk girince kalabalık bir ortam görüyoruz ve diyoruzki acaba bu kişiler kim tanışmak mumkün mü evet mumkun burada en saglam en guzel dostlukları bulmak kolay kalp temizse heryer ev seslimavi ve bu makaleyi yazan sevgili adminimize saygılar .. Konunuzun devamını merakla bekliyoruz takipcinizim..

 4. sesli chat

  13/04/2017 23:45  

  seslimavi gerçekten güzel seviyeli aile ortamı olan sıcak kanlı insanların bulunduğu bir site emeği geçenlere tşkler

Gönder
sesli chat - sesli sohbet