149Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Mobil Uyumlu Mu?

Sesli chat kullanıcılarımızın vazgeçilmezi olmaksızın aynı zamanda bütün imkanlarını insanlarına karşı seferber etmiş sitelerdir. Ama çoğu insanda mobil üzerinden bağlantı sağlamak ister. Telefonundan girmek isteyen bir kullanıcı giremeyince bütün heyecanlarını kaybetmektedir. Sadece bilgisayar üzerinden bağlantı sağlanabilen sesli chat siteleri üzerine gün içerisinde binlerce kişinin girip, çıkış yaptığı bir platformdur. 

Peki Mobil Uyumlu Mu?

Şimdilik mobil girişler gerçekleşmemektedir. Bu çalışmayla ilgili uzman ekipler bir anlaşma sağlamak için uğraş göstermektedir. Mobil girişler olduğu vakit sesli chat siteleri artık daha yaygın bir hale gelebilecek ve artık insanlar bilgisayar yerine telefondan ortamlara bağlanabilecekler.  Bu durum ise oldukça daha yayın bir hale gelecektir.

Mobil Uyumlu Siteler Var Mı?

Mobil uyumlu sesli chat siteleri tabi vardır. Ama onlardan sadece telefon üzerine bağlantı yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerindeki sitelere giremezsiniz. Yani anlaşılacağı üzere tam tersi bir sistemdir. Pangi gibi chat işleriyle uğraşan kişiler mobil yazılım kurmaktadır. O yüzden bu soruya cevabımız mobil uyumlu siteler vardır.

Makale paylaşımımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Yazar :
20 Nis 2017
1303 Görüntüleme

Tags:


Gönder
/home/seslimavicom/public_html/sitemap.xml dosyasiyaziabilir degil