176Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Mobil Üyelikler

Mobil Üyelikler

Mobili üzerinden indirmiş olduğunuz uygulamalar için mobil üyelikler gerekecek. Bunun dışında direkt olarak uygulamalara ya da web sitelerinize giriş yapmanız mobil üyelik ile olabilir. Mobil ile erişebileceğiniz olan tüm avantajlardan yararlanmak için kullanıcı adı ve şifre alarak, üyelik aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Mobil Üyelik Gereken İşlemler

İnternet üzerinden sohbet etmeniz, chat yapmanız gibi durumlarda ilk olarak üyelik işlemi gerekiyor. Bu üyelik işlemi için mümkün olduğunca az bilgi gerekiyor. Bilgilerin kişiler detaylardan oluşması sağlanıyor. Üyelik sayfanıza gelmeniz durumunda sizden istenen bilgilerin hangileri olduğunu göreceksiniz. Direkt olarak tamamının doldurulmasını sağladıktan sonra üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Mobil Üyelik Ücretli mi?

Mobil üyeliğin hangi bağlamda yapıldığı ücret konusunda önemlidir. Çoğu zaman mobil üyelik işlemlerinde herhangi bir ücret ödemenize gerek olmaz. Bunu bilerek hareket ettiğiniz sürece, sorun yaşamadan üye olabilirsiniz. Ücret ödenmeyecek olan hesap açma işlemleriniz için direkt olarak bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Bunun dışında ücret gereken üyelik işlemleri için çeşitli bilgiler ile mobil üyelikler açmanız mümkündür.

 

 

Yazar : Oysa1hayaldin...
28 Ağu 2018
429 Görüntüleme

Tags:


Gönder
/home/seslimavicom/public_html/sitemap.xml dosyasiyaziabilir degil