157Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

Geçmişten günümüze kadar online sohbet her zaman oldukça popüler olmuş ve kendini sürekli geliştiren bir hizmet halini almış durumdadır. Birçok site çeşitli sohbet imkânlarını sunmaktadır. Ama günümüzde bu durum tamamen ücretli bir hal almıştır. Üyelik ücreti adı altında kullanıcılardan oldukça yüklü miktarlar talep edilmektedir. Sohbet sitemiz bedava sohbet hizmeti ile sizlerin her zaman yanındadır.

Sizlerden üyelik ücreti, sohbet ücreti adı altında herhangi bir ücret talebimiz asla bulunmamaktadır. Birçok sohbet sitesi sırf daha fazla insanı kendine çekebilmek için sahte profilleri yaratırken internet sitemizde yer alan tüm profiller tamamen gerçek kişilerden oluşmaktadır.  Sitemize üye olmak tamamen ücretsizidir. Ve internet sitemizde yer alan tüm hizmetlerimizde aynı şekilde ücretsizdir.

 

En Teknolojik Sohbet İmkanları

İnternet sitemiz gerek tasarımı gerekse de sahip olduğu özellikler bakımından teknolojinin tüm olanaklarından faydalanmaktadır. Tüm çalışan kadromuz alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Ve tüm bilgilerinizin gizliliğinin korunması amacıyla sohbet siteleri içerisinde en kapsamlı geniş siber güvenlik sistemimiz bulunmaktadır.

Ayrıca sohbet odalarımızda kişilerin yaş gurupları ve genel eğilimlerine göre çeşitlendirilmiştir. Yani yetişkinler için olan bir sohbet odasına 18 yaşından küçük hiç kimse girememektedir.

Ayrıca sitemizde ki kullanıcılar için güven endeksi bulunmaktadır. Yeni diğer kullanıcılar tarafından yapılan oylamalar sonucunda karşıdaki kişinin güvenirliği ve yaklaşımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Güven endeksi oldukça düşük çıkan insanlar 3 ihtar sonucu oranları artmazsa siteden uzaklaştırılmaktadır. Sohbet güven endeksi hizmetimiz sayesinde artık sohbet ettiğiniz insanın ne kadar güvenilir olduğu hakkında önceden fikir sahibi olabilmektesiniz.

 

Süresiz Sohbet İmkânı

İnternet sitemizde herhangi bir sohbet kısıtlaması söz konusu değildir. 7 gün 24 saat dilediğiniz yerden sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. Bu sayede tamamen özgür bir ortamda sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde geç saatlerde bile olsa her zaman yetkili kişiler bulunmaktadır.

Ayrıca özel sohbet odası hizmetimiz ile sadece size özel sohbet odası kurabilir ve sizin davet ettiğiniz veya onay verdiğiniz kişiler bu odalara girebilmektedir. Bu sayede size özel bir sohbet ortamı yaratabilirsiniz. İsterseniz de birkaç kişi aynı anda birlikte sohbet yapma imkanınızda bulunmaktadır.

Yazar : OysaBirHayaldin
10 Tem 2018
760 Görüntüleme

Tags:


Gönder
/home/seslimavicom/public_html/sitemap.xml dosyasiyaziabilir degil