159Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

---SESLİCHAT OLAYINA GERÇEK ANLAMINI KAZANDIRAN ADAM ASİGÜNEY---

Bu makalemde sizlere birini tanıtmak istiyorum . Kendisiyle benim tanışıklığımız 5 yılı geçmiştir. Ve bu geçen süre zarfında kendisiyle ailemden ,öz gardaşımdan daha fazla aynı ortamda olmam sebebiyle kendisi benim için inanın ailem ve öz gardaşım gibidir. Beni realde de sanalda da bilen bilir kimseye en ufak menfaat için minnet etmem , yalakalık yapmam bulunduğum hiçbir konuma da bu şekilde  gelmedim. Bulunduğum ortamlarda yaptıklarımla ettiklerimle , yapmacık hareketlerle değil karakterimle kendimi sevdirmeye çalıştım. Hal böyle olunca sizde takdir edersiniz ki insan ancak kendi yapısındaki kişilerle kafa dengi insanlarla anlaşabilir daha sıkı daha güzel dostluklar kurabilir. İşte aSiGüNeY de tam benim kafa dengim diyebileceğim adam gibi adam olan  biri. Dürüstlüğü ,cana yakınlığı , içtenliği ile her geçen gün dost kapasitesi günden güne artmakta. Ama benim asıl bahsetmek istediğim aSiGüNeY’                in şimdiye kadar kimsenin başaramadığı seslichat platformlarının reklamlarında görmeye alıştığımız slogan olan dostluk kardeşlik ortamını kurduğu yeni sitede uygulamayı başararak kısa sürede ,seslichat siteleri arasında ilk sıralara yerleşmiştir.

   Peki aSiGüNeY bunu nasıl başardı? Olayın canlı tanığı olarak size ben anlatayım . aSiGüNeY ilk paragrafta da belirttiğim gibi karakteri ile 10 numara bir adam . Ve oda benim gibi uzun yıllardır bu platformun içinde yani tecrübe sahibi. Ama bunu başarmasında ki en büyük etkenlerden biri bence 9 yıl emek verdiği yerden, tabiri caizse sırtından bıçaklanarak, büyük bir vefasızlığa maruz kalarak onca emeğin hiçe sayılması sonucu ayrılmasıdır. Şimdi kendi sitesinde uygulamaya çalıştığı sistem bunun tam tersidir. Hani bir ata sözü vardır << Bir nusibet bin nasihattan iyidir>> diye . aSiGüNeY içinde böyle oldu sanırım başına gelen nusibetin başkalarının başına gelmemesi için kurduğu ortamda vefasızlığa asla müsaade etmiyor. Böylelikle de sitesi www.seslimavi.com günden güne büyümeye hızla devam ediyor.

    Aslında aSiGüNeY olması gerekeni yapıyor . Çünkü hepimiz insanız söyleyin kandırılmayı kim sever? Kullanılmayı, dışlanmayı ,yada hor görülmeyi kim sever. Kimse sevmez aSiGüNeY ‘in sitesinde yeni olsun eski olsun farketmez kimseye ayrım yapılmaz insanlar sadece haklı yada haksız olarak ayrılır ve her zaman haklının yanında yer alınır. Olması gerekende budur zaten . Ve gardaşım bunu en güzel şekilde sitesinde uygulamaktadır. Bunun sonucu olarakta da dostlarının gözündekii değer günden güne artmakta seslichat platformunun aranan ,bilinen, sevilen, çekilemeyen (çünkü meyve veren ağaç taşlanır) kişisi durmuna getirmektedir. Ve bu şekilde devam ederse daha uzun yıllar onu birincilik sırasından kimse indiremez. Yolun açık olsun gardaşım bu şekil devam ben ve benim gibi seni gönülden sevenler ne şartta olursa olsun hep yanındayız. Seni tanıdığım için çok mutluyum…

www.seslimavi.com

                                             BaRuT

 

 

XXX

Yazar :
25 Kas 2017
1493 Görüntüleme

Tags:


Gönder
/home/seslimavicom/public_html/sitemap.xml dosyasiyaziabilir degil